BCL 1819 B

DATUM

MATCHES A-DIVISIE

UITSLAG

18 januari

Canadians/Zemst - Curl Jam/Zemst

forfait gegeven door Curl Jam

7 februari

Zemst/Verreycken - Curl Jam/Zemst

10-3   

10 februari

Steengoed/Zemst - CC Tilburg

10-1

23 februari

N19/Campina Turnhout - Canadians/Zemst

9-6 (0-1, 0-1,0-1, 4-0, 3-0, 0-3, 1-0, 1-0)

3 maart

Canadians/Zemst - Brewer's Ducks/Campina

8-6 (3-0,0-2,1-0,0-1,0-1,4-0, 0-2,X-X)

7 maart

Verreycken/Zemst - Steengoed/Zemst

7-3 (1-0,0-0,1-0,0-1,1-0,1-0,0-2,3-0)

30 maart

Verreycken/Zemst - Canadians/Zemst

10-3

31 maart

Brewer's Ducks/Campina - CC Tilburg

4-8

4 april

Steengoed/Zemst - Curl Jam/Zemst

7-6 (2-0,0-1,1-0,0-1,4-0,0-3,0-0,0-1)

27 april

N19/Campina Turnhout - Curl Jam/Zemst

7-5

2 mei

Brewer's Ducks/Campina - Curl Jam/Zemst

11-1 (0-1,1-0,2-0,2-0,1-0,3-0,2-0,X)

4 mei

CC Tilburg - Canadians/Zemst

6-6  (1-0,1-0,0-2,2-0,0-1,0-2,2-0,0-1)

4 mei

N19/Campina Turnhout - Steengoed/Zemst

9-2 (0-1,2-0,0-1,3-0,1-0,1-0,2-0,X-X)

5 mei

Brewer's Ducks/Campina - Verreycken/Zemst

7-11 (1-0,0-5,2-0,0-3,1-0,2-0,1-0,0-3)

9 mei

N19/Campina Turnhout - Verreycken/Zemst

5-5  (1-0,1-0,0-0,0-2,1-0,0-3,1-0,1-0)

12 mei

Brewer's Ducks/Campina - Steengoed/Zemst

4-7  (0-2,1-0,0-4,0-1,1-0,1-0,1-0,X)

12 mei

Curl Jam/Zemst - CC Tilburg

4-7  (2-0,0-2,2-0,0-1,0-1,0-1,0-2,X)

23 mei

N19/Campina Turnhout - Brewer's Ducks/Campina

6-5  (1-0,0-2,0-2,2-0,2-0,1-0,0-1,0-0)

26 mei

Verreycken/Zemst - CC Tilburg

11-5

26 mei

Steengoed/Zemst - Canadians/Zemst

5-9 (1-0,0-3,0-1,0-1,4-0, 0-2 0-2, x-x)

28 mei

N19/Campina Turnhout - CC Tilburg

5-5 (0-2, 0-2,1-0,1-0,1-0,0-1,1-0,1-0)

PROGRAMMA BCL COMPETITIE 2018/2019

A

TEAM

MATCH

WIN

DRAW

LOSS

POINT

LSD









1e

Verreycken/Zemst

6

5

1

0

11

120,0

2e

N19/Campina Turnhout

6

4

2

0

10

118,4

3e

Canadians/Zemst

6

3

1

2

7

117,6

4e

Steengoed/Zemst

6

3

0

3

6

89,6

5e

CC Tilburg

6

2

2

2

6

86,9

6e

Brewer's Ducks/Campina Turnhout

6

1

0

5

2

124,9

7e

Curl Jam/Zemst

6

0

0

6

-2

125,7

B

TEAM

MATCH

WIN

DRAW

LOSS

POINTS

LSD









1e

Efteling/Gent

5

5

0

0

10

149,0

2e

Taxandria/Campina Turnhout

5

3

1

1

7

105,7

3e

Desperate Housekeepers/Zemst

5

2

0

3

4

110,3

4e

Zemstones/Zemst

5

2

0

3

4

115,8

5e

Founders/Gent

5

2

0

3

4

117,7

6e

Wipe My IJs/Zemst

5

0

1

4

1

164,9

DATUM

MATCHES B-DIVISIE

UITSLAG

24 januari

Taxandria/Campina Turnhout - Founders/Gent

8-4   (1-0,0-1,0-2,2-0,0-1,1-0,3-0,1-0)

3 februari

Efteling/Gent - Wipe my IJs/Zemst

9-6   (1-0,3-0,0-1,2-0,0-3,3-0,0-1,0-1)

10 maart

Taxandria/Campina - Wipe my IJs/Zemst

6-6 (3-0,2-0,0-1,1-0,0-1,0-2,0-1,0-1)

14 maart

Founders/Gent - Zemstones/Zemst

8-7 (3-0,2-0,0-3,1-0,0-0,0-2,2-0,0-2)

28 maart

Founders/Gent - Wipe my IJs/Zemst

7-5 (2-0,0-2,1-0,0-1,2-0,0-1,0-1,2-0)

28 maart

Desperate Housekeepers/Zemst - Taxandria/Campina

7-9 (0-1,0-2,2-0,1-0,0-4,0-2,2-0,2-0)

31 maart

Efteling/Gent - Zemstones/Zemst

8-7 (0-1,0-3,3-0,2-0,0-1,2-0,1-0,2-0)

5 april

Efteling/Gent - Desperate Housekeepers/Zemst

9-4 (1-0,0-1,3-0,3-0,0-1,2-0,0-2,X)

14 april

Zemstones/Zemst - Desperate Housekeepers/Zemst

7-6 (2-0,2-0,2-0,0-2,0-1,0-1,1-0,0-2)

27 april

Wipe my IJs/Zemst - Desperate Housekeepers/Zemst

4-9

2 mei

Founders/Gent - Efteling/Gent

5-8 (0-2,1-0,0-3,3-0,0-2,1-0,0-1,X)

9 mei

Zemstones/Zemst - Taxandria/Campina Turnhout

6-8 (0-1,3-0,1-0,1-0,1-0,0-1,0-4,0-2)

24 mei

Efteling/Gent - Taxandria/Campina Turnhout

6-5 (0-1,1-0,0-2,1-0,2-0,0-1,0-1,2-0)

24 mei

Founders/Gent - Desperate Housekeepers/Zemst

4-7 (0-3,1-0,0-3,1-0,1-0,0-1,1-0,x-x)

26 mei

Zemstones/Zemst - Wipe my IJs/Zemst

7-6 (