BK Teams 2019

GROEP A

DATUM

 

N19/Campina - Caxandria/Campina

6-7

 

Vereycken/Zemst - Beijing 2022/Zemst

3-2

 

Jam Curl/Zemst - Peking 2022/Zemst

5-6

 

Beijing 2022//Zemst - Pilepongskes/Gent

16/2 - 12u35

 

Caxandria/Campina - Jam Curl/Zemst

16/2 - 12u35

 

N19/Campina - Vereycken/Zemst

16/2 - 12u35

 

Vereycken/Zemst - Pilepongskes/Gent

16/2 - 16u50

 

N19/Campina - Beijing 2022/Zemst

16/2 - 16u50

 

Caxandria/Campina - Peking 2022/Zemst

16/2 - 16u50

 

N19/Campina - Jam Curl/Zemst

16/2 - 20u40

 

Vereycken/Zemst - Peking 2022/Zemst

16/2 - 20u40

 

Pilepongskes/Gent - Caxandria/Campina

16/2 - 20u40

 

Beijing 2022//Zemst - Peking 2022/Zemst

17/2 - 09u00

 

N19/Campina - Pilepongskes/Gent

17/2 - 09u00

 

Vereycken/Zemst - Jam Curl/Zemst

17/2 - 09u00

 

Jam Curl/Zemst - Pilepongskes/Gent

17/2 - 12u40

 

Beijing 2022//Zemst - Caxandrians/Campina

17/2 - 12u40

 

N19/Campina - Peking 2022/Zemst

17/2 - 12u40

 

Vereycken/Zemst - Caxandrians/Campina

17/2 - 17u00

 

Pilepongskes/Gent - Peking 2022/Zemst

17/2 - 17u00

 

Beijing 2022//Zemst - Jam Curl/Zemst

17/2 - 17u00

 

A

 

TEAM

MATCH-PTS

OND

LSD

1e

 

Vereycken/Zemst

1-3

 

 

 

 

Caxandria/Campina

1-3

 

 

 

 

Peking 2022/Zemst

1-3

 

 

4e

 

Pilepongskes/Gent

0-0

 

 

5e

 

N19/Campina

1-0

 

 

 

 

Beijing 2022/Zemst

1-0

 

 

 

 

Jam Curl/Zemst

1-0

 

 

HIGH ROAD

DATUM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

H

 

TEAM

MATCH-PTS

OND

LSD

1e

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GROEP B

DATUM

 

Steengoed/Zemst - Brewers Ducks/Campina

6-5

 

Curl Jam/Zemst - Efteling/Gent

8-2

 

Best of/Gent - Zemstones/Zemst

6-2

 

Efteling/Gent - Zemstones/Zemst

16/2 - 15u10

 

Brewers Ducks/Campina - Best of/Gent

16/2 - 15u10

 

Steengoed/Zemst - Curl Jam/Zemst

16/2 - 15u10

 

Brewers Ducks/Campina - Curl Jam/Zemst

16/2 - 18u45

 

Steengoed/Zemst - Zemstones/Zemst

16/2 - 18u45

 

Efteling/Gent - Best of/Gent

16/2 - 18u45

 

Steengoed/Zemst - Best of/Gent

17/2 - 10u40

 

Brewers Ducks/Campina - Efteling/Gent

17/2 - 10u40

 

Curl Jam/Zemst - Zemstones/Zemst

17/2 - 10u40

 

Brewers Ducks/Campina - Zemstones/Zemst

17/2 - 15u20

 

Curl Jam/Zemst - Best of/Gent

17/2 - 15u20

 

Efteling/Gent - Steengoed/Zemst

17/2 - 15u20

 

B

 

TEAM

MATCH-PTS

OND

LSD

1e

 

Steengoed Zemst

1-3

 

 

 

 

Best of/Gent

1-3

 

 

 

 

Curl Jam

1-3

 

 

4e

 

Efteling/Gent

1-0

 

 

 

 

Brewer's Ducks/Campina

1-0

 

 

 

 

Zemstones

1-0

 

 

L

 

TEAM

MATCH-PTS

OND

LSD

1e

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LOW ROAD

DATUM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAATSERINGSMATCHES

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROGRAMMA BK TEAMS 2018/2019