BK Teams 2018

PROGRAMMA BK TEAMS 2017/2018

HIGH ROAD

DATUM


Zemst/Iron Fruit - Campina/N19

6-3


Zemst/Iron Fruit - Zemst/The Canadians

5-4


Campina/N19 - Zemst/The Canadians

0-8


Zemst/Steengoed - Zemst/Karingu Akuma

7-6


Zemst/Steengoed - Campina/Taxandria

10-1


Zemst/Karingu Akuma - Campina/Taxandria

7-5


Zemst/Iron Fruit - Zemst/Steengoed

5-4


Campina/N19 - Zemst/Karingu Akuma

8-3


Zemst/The Canadians - Campina/Taxandria

5-5


Campina/N19 - Campina/Taxandria

5-5


Zemst/The Canadians - Zemst/Steengoed

2-5


Zemst/Iron Fruit - Zemst/Karingu Akuma

4-3


Zemst/The Canadians - Zemst/Karingu Akuma

5-2


Zemst/Iron Fruit - Campina/Taxandria

4-6


Campina/N19 - Zemst/Steengoed

1-7


A


TEAM

MATCH-PTS

OND

LSD

1e


Zemst/Iron Fruit

5-15

0

298,0 cm

2e


Campina/N19

5-9

1

118,0 cm

3e


Zemst/The Canadians

5-9

1

142,0 cm

4e


Campina/Brewer's Ducks

5-9

1

192,5 cm

5e


Zemst/Curl Jam

5-1

0,5

231,0 cm

6e


Zemst/Huis-Vrouwen

5-1

0,5

372,0 cm

GROEP A

DATUM


Campina/N19 - Campina/Brewer's Ducks

7-6


Zemst/The Canadians - Zemst/Curl Jam

10-1


Zemst/Iron Fruit - Zemst/Huis-Vrouwen

13-3


Zemst/Iron Fruit - Zemst/The Canadians

5-4


Campina/Brewer's Ducks - Zemst/Huis-Vrouw.

10-1


Campina/N19 - Zemst/Curl Jam

5-2


Zemst/Huis-Vrouwen - Zemst/Curl Jam

4-4


Campina/N19 - Zemst/The Canadians

0-8


Campina/Brewer's Ducks - Zemst/Iron Fruit

1-6


Campina/N19 - Zemst/Iron Fruit

3-6


Campina/Brewer's Ducks - Zemst/Curl Jam

7-4


Zemst/The Canadians - Zemst/Huis-Vrouwen

15-0


Campina/Brewer's Ducks - Zemst/Canadians

4-3


Zemst/Huis-Vrouwen - Campina/N19

1-9


Zemst/Iron Fruit - Zemst/Curl Jam

8-1


H


TEAM

MATCH-PTS

OND

LSD

1e


Zemst/Iron Fruit

5-12

1

298 cm

2e


Zemst/Steengoed

5-12

0

277,5 cm

3e


Zemst/The Canadians

5-7

0

142,0 cm

4e


Campîna/Taxandria

5-5

0

372,0 cm

5e


Campina/N19

5-4

0

118,0 cm

6e


Zemst/Karingu Akuma

5-3

0

67,0 cm

GROEP B

DATUM


Zemst/Steengoed - Zemst/Team Jef

9-2


Zemst/Karingu Akuma - Zemst/Rock Busters

12-1


Gent/Freezing Moose - Campina/Taxandria

3-5


Campina/Taxandria - Zemst/Rock Busters

5-4


Zemst/Team Jef - Gent/Freezing Moose

1-7


Zemst/Karingu Akuma - Zemst/Steengoed

6-7


Zemst/Karingu Akuma - Zemst/Team Jef

9-0


Zemst/Steengoed - Campina/Taxandria

10-1


Zemst/Rock Busters - Gent/Freezing Moose

6-3


Zemst/Steengoed - Zemst/Rock Busters

4-4


Zemst/Karingu Akuma - Gent/Freezing Moose

6-2


Zemst/Team Jef - Campina/Taxandria

3-4


Zemst/Karingu Akuma - Campina/Taxandria

7-5


Zemst/Team Jef - Zemst/Rock Busters

5-7


Zemst/Steengoed - Gent/Freezing Moose

6-3


B


TEAM

MATCH-PTS

OND

LSD

1e


Zemst/Steengoed

5-13

0

277,5 cm

2e


Zemst/Karingu Akuma

5-12

0

67,0 cm

3e


Campina/Taxandria

5-9

0

372,0 cm

4e


Zemst/Rock Busters

5-7

0

231,0 cm

5e


Gent/Freezing Moose

5-3

0

95,5 cm

6e


Zemst/Team Jef

5-0

0

372,0 cm

LOW ROAD

DATUM


Campina/Brewer's Ducks - Zemst/Curl Jam

7-4


Campina/Brewers Ducks - Zemst/HuisVrouwen

10-1


Zemst/Curl Jam - Zemst/Huis-Vrouwen

4-4


Zemst/Rock Busters - Gent/Freezing Moose

6-3


Zemst/Rock Busters - Zemst/Team Jef

7-5


Gent/Freezing Moose - Zemst/Team Jef

7-1


Campina/Brewer's Ducks - Zemst/Rock B

3-5


Zemst/Curl Jam - Gent/Freezing Moose

5-5


Zemst/Huis-Vrouwen - Zemst/Team Jef

1-7


Zemst/Curl Jam - Zemst/Team Jef

6-4


Zemst/Huis-Vrouwen - Zemst/Rock Busters

0-6


Campina/Brewer's Ducks - Gent/Freezing M

3-4


Zemst/Huis-Vrouwen - Gent/Freezing Moose

0-6


Campina/Brewer's Ducks - Zemst/Team Jef

8-3


Zemst/Curl Jam - Zemst/Rock Busters

7-2


L


TEAM

MATCH-PTS

OND

LSD

1e


Zemst/Rock Busters

5-12

0

231,0 cm

2e


Gent/Freezing Moose

5-10

0

95,5 cm

3e


Campina/Brewer's Ducks

5-9

0

192,5 cm

4e


Zemst/Curl Jam

5-8

0,5

204,5 cm

5e


Zemst/Team Jef

2-1

0,5

372,0 cm

6e


Zemst/Huis-Vrouwen

2-0

0

372,0 cm

PLAATSERINGSMATCHES



25 maart 9u00 - 3e poule 2 vs 6e poule 2

Campina/Brewer's Ducks - Zemst/Huis-Vrouwen

8-0

25 maart 9u00 - 4e poule 2 vs 5e poule 2

Zemst/Curl Jam - Zemst/Team Jef

7-6

25 maart 9u00 - 5e poule 1 vs 2e poule 2

Campina/N19 - Gent/Freezing Moose

6-4

25 maart 11u10 - 6e poule 1 vs 1e poule 2

Zemst/Karingu Akuma - Zemst/Rock Busters

10-1

25 maart 11u10 - 1e poule 1 vs 4e poule 1

Zemst/Iron Fruit - Campina/Taxandria

4-13

25 maart 11u10 - 2e poule 1 vs 3e poule 1

Zemst/Steengoed - Zemst/The Canadians

6-2

25 maart 13u50 - 11e/12e plaats

Zemst/Huis-Vrouwen - Zemst/Team Jef

0-8

25 maart 13u50 - 9e/10e plaats

Zemst/Curl Jam - Campina/Brewers Ducks

5-7

25 maart 13u50 - 7e/8e plaats

Gent/Freezing Moose - Zemst/Rock Busters

7-5

25 maart 16u00 - 5e/6e plaats

Zemst/Karingu Akuma - Campina/N19

6-3

25 maart 16u00 - 3e/4e plaats

Zemst/The Canadians - Zemst/Iron Fruit

4-9

25 maart 16u00 - 1e/2e plaats

Zemst/Steengoed - Campina/Taxandria

6-4