bkteamsresults

A

 

TEAM

MATCH-PTS

OND

LSD

1e

 

Campina/N19

0-0

x

0,0 cm

2e

 

Campina/Brewer's Ducks

0-0

x

0,0 cm

3e

 

Zemst/Belgian Seniors

0-0

x

0,0 cm

4e

 

Zemst/Iron Fruit

0-0

x

0,0 cm

5e

 

Zemst/Curl Jam

0-0

x

0,0 cm

6e

 

Zemst/Huis-Vrouwen

0-0

x

0,0 cm

HIGH ROAD

DATUM

 

1A - 2A

resultaat groepsmatch

 

1A - 3A

resultaat groepsmatch

 

2A - 3A

resultaat groepsmatch

 

1B - 2B

resultaat groepsmatch

 

1B - 3B

resultaat groepsmatch

 

2B - 3B

resultaat groepsmatch

 

1A - 1B

24 maa 10u45

 

2A - 2B

24 maa 10u45

 

3A - 3B

24 maa 10u45

 

2A - 3B

24 maa 15u15

 

3A - 1B

24 maa 15u15

 

1A - 2B

24 maa 15u15

 

3A - 2B

24 maa 18u45

 

1A - 3B

24 maa 18u45

 

2A - 1B

24 maa 18u45

 

GROEP A

DATUM

 

Campina/N19 - Campina/Brewer's Ducks

24 feb 9u00

 

Zemst/Belgian Seniors - Zemst/Curl Jam

24 feb 9u00

 

Zemst/Iron Fruit - Zemst/Huis-Vrouwen

24 feb 9u00

 

Zemst/Iron Fruit - Zemst/Belgian Seniors

24 feb 12u20

 

Campina/Brewer's Ducks - Zemst/Huis-Vrouw.

24 feb 12u20

 

Campina/N19 - Zemst/Curl Jam

24 feb 12u20

 

Zemst/Huis-Vrouwen - Zemst/Curl Jam

24 feb 16u20

 

Campina/N19 - Zemst/Belgian Seniors

24 feb 16u20

 

Campina/Brewer's Ducks - Zemst/Iron Fruit

24 feb 16u20

 

Campina/N19 - Zemst/Iron Fruit

25 feb 10u40

 

Campina/Brewer's Ducks - Zemst/Curl Jam

25 feb 10u40

 

Zemst/Belgian Seniors - Zemst/Huis-Vrouwen

25 feb 10u40

 

Campina/Brewer's Ducks - Zemst/Belgian Sen.

25 feb 14u40

 

Zemst/Huis-Vrouwen - Campina/N19

25 feb 14u40

 

Zemst/Iron Fruit - Zemst/Curl Jam

25 feb 14u40

 

H

 

TEAM

MATCH-PTS

OND

LSD

1e

 

 

0-0

x

0,0 cm

2e

 

 

0-0

x

0,0 cm

3e

 

 

0-0

x

0,0 cm

4e

 

 

0-0

x

0,0 cm

5e

 

 

0-0

x

0,0 cm

6e

 

 

0-0

x

0,0 cm

GROEP B

DATUM

 

Zemst/Steengoed - Zemst/Team Jef

24 feb 10u40

 

Zemst/Karingu Akuma - Zemst/Rock Busters

24 feb 10u40

 

Gent/Freezing Moose - Campina/Taxandria

24 feb 10u40

 

Campina/Taxandria - Zemst/Rock Busters

24 feb 14u40

 

Zemst/Team Jef - Gent/Freezing Moose

24 feb 14u40

 

Zemst/Karingu Akuma - Zemst/Steengoed

24 feb 14u40

 

Zemst/Karingu Akuma - Zemst/Team Jef

25 feb 9u00

 

Zemst/Steengoed - Campina/Taxandria

25 feb 9u00

 

Zemst/Rock Busters - Gent/Freezing Moose

25 feb 9u00

 

Zemst/Steengoed - Zemst/Rock Busters

25 feb 12u20

 

Zemst/Karingu Akuma - Gent/Freezing Moose

25 feb 12u20

 

Zemst/Team Jef - Campina/Taxandria

25 feb 12u20

 

Zemst/Karingu Akuma - Campina/Taxandria

25 feb 16u20

 

Zemst/Team Jef - Zemst/Rock Busters

25 feb 16u20

 

Zemst/Steengoed - Gent/Freezing Moose

25 feb 16u20

 

LOW ROAD

DATUM

 

4A - 5A

resultaat groepsmatch

 

4A - 6A

resultaat groepsmatch

 

5A - 6A

resultaat groepsmatch

 

4B - 5B

resultaat groepsmatch

 

4B - 6B

resultaat groepsmatch

 

5B - 6B

resultaat groepsmatch

 

4A - 4B

24 maa 9u00

 

5A - 5B

24 maa 9u00

 

6A - 6B

24 maa 9u00

 

5A - 6B

24 maa 12u30

 

6A - 4B

24 maa 12u30

 

4A - 5B

24 maa 12u30

 

6A - 5B

24 maa 17u00

 

4A - 6B

24 maa 17u00

 

5A - 4B

24 maa 17u00

 

B

 

TEAM

MATCH-PTS

OND

LSD

1e

 

Zemst/Karingu Akuma

0-0

x

0,0 cm

2e

 

Zemst/Steengoed

0-0

x

0,0 cm

3e

 

Campina/Taxandria

0-0

x

0,0 cm

4e

 

Gent/Freezing Moose

0-0

x

0,0 cm

5e

 

Zemst/Rock Busters

0-0

x

0,0 cm

6e

 

Zemst/Team Jef

0-0

x

0,0 cm

L

 

TEAM

MATCH-PTS

OND

LSD

1e

 

 

0-0

x

0,0 cm

2e

 

 

0-0

x

0,0 cm

3e

 

 

0-0

x

0,0 cm

4e

 

 

0-0

x

0,0 cm

5e

 

 

0-0

x

0,0 cm

6e

 

 

0-0

x

0,0 cm

PLAATSERINGSMATCHES

 

 

25 maart 9u00 - 3e poule 2 vs 6e poule 2

 

 

25 maart 9u00 - 4e poule 2 vs 5e poule 2

 

 

25 maart 9u00 - 5e poule 1 vs 2e poule 2

 

 

25 maart 11u10 - 6e poule 1 vs 1e poule 2

 

 

25 maart 11u10 - 1e poule 1 vs 4e poule 1

 

 

25 maart 11u10 - 2e poule 1 vs 3e poule 1

 

 

25 maart 13u50 - 11e/12e plaats

 

 

25 maart 13u50 - 9e/10e plaats

 

 

25 maart 13u50 - 7e/8e plaats

 

 

25 maart 16u00 - 5e/6e plaats

 

 

25 maart 16u00 - 3e/4e plaats

 

 

25 maart 16u00 - 1e/2e plaats

 

 

PROGRAMMA BK TEAMS 2017/2018