Clubkampioenschap

CLUBKAMPIOENSCHAPPEN

ACTUEEL

 

De Clubkampioenschappen worden per club gespeeld op individuele basis. Per seizoen wordt er een ranking bijgehouden en is er een kampioen.

 

De afgelopen seizoenen is de strijd om de titel in de club kampioenschappen altijd een fanatieke onderlinge strijd geweest om de eer.

Ook komend seizoen gaan de leden van de clubs onderling weer spelen om de hoogste eer. Er wordt meest in verschillende samenstellingen gespeeld en alle resultaten opgeteld tot een eindrangschikking.

Hieronder de programma's en de standen gesorteerd per club.

RESULTATEN per CLUB

PROGRAMMA

ZEMST

 

R1 24/09/18

R9 14/01/19

 

R2 10/10/18

R10 30/01/19

 

R3 22/10/18

R11 11/02/19

 

R4 07/11/18

R12 27/02/19

 

R5 19/11/18

R13 11/03/19

 

R6 05/12/18

R14 27/03/19

 

R7 17/12/18

R15 08/04/19

 

R8 02/01/19

R16 24/04/19

 

 

R17 06/05/19

 

 

RANKING

7/17

1e

Bram Van Looy

103,5

2e

Andres Frederix

86,5

3e

Dirk Heylen

86,2

4e

Gregory Janbroers

85,4

5e

Veerle Geerinckx

75,5

6e

Wim Van Doninck

74,7

7e

Frank Goubert

74,5

8e

Daan Yskout

66,9

9e

Stephane Vandermeeren

65,0

10e

Walter Verbueken

64,5

11e

Danielle Berus

64,3

12e

Vincent Dries

60,8

13e

Jon Mc Lennan

58,8

14e

Kris Truyens

58,2

15e

Vincent Vandeput

55,9

16e

Jeroen Spruyt

48,1

17e

Tom Van Waterschoot

47,3

18e

Brecht Bertels

45,5

19e

Pim Van Vlaenderen

41,7

20e

Wayne Fitzpatrick

41,0

21e

Thomas Janssens

39,4

22e

Martijn Van De Walle

38,5

23e

Simon Van Dijcke

33,7

24e

Kenneth Smets

30,9

25e

Kevin Meuldermans

29,2

26e

Timothy Vanvaeck

24,0

27e

Thomas Bartosik

23,7

28e

Ben Binnard

21,7

29e

Pieter Meijlaers

18,1

30e

Thomas Bertels

18,0

31e

Joris Dekkers

17,4

32e

Gery Hermans

17,4

33e

Bram Dyzers

17,4

34e

Tuur Vermeiren

15,7

35e

Robert Mikulandric

15,4

36e

Pieter Boonen

14,1

37e

Maarten Buyl

13,8

38e

Sebastiaan Dalle

13,5

39e

Bruno Christiaens

10,9

40e

Lard De Strooper

9,5

 

 

 

PROGRAMMA

TURNHOUT

 

 

 

 

Ronde 1

25 september

 

Ronde 2

23 oktober

 

Ronde 3

27 november

 

Ronde 4

15 januari

 

Ronde 5

26 februari

 

Ronde 6

26 maart

 

Ronde 7

30 april

 

 

 

 

 

RANKING

3/7

1e

Stefan Van Dijck

3/3

2e

Stef Van Heddegem

2/2

3e

Wayne Fitzpatrick

2/3

4e

Kevin Cox

1/2

 

Taco Van Tassel

1/2

 

Bart Palmans

1/2

 

Jan De Swert

1/2

 

Christophe Stessens

1/2

9e

Jan Michiels

1/3

10e

Tom Scheyltjens

0/1

 

Tom Van Laar

0/1

12e

Jan Hermans

0/2

 

Dirk Stabel

0/2

 

Tom Van Loock

0/2

 

 

 

PROGRAMMA

GENT

 

 

 

 

Ronde 1

25 september

 

Ronde 2

16 oktober

 

Ronde 3

13 november

 

Ronde 4

11 december

 

Ronde 5

15 januari

 

Ronde 6

12 februari

 

Ronde 7

26 maart

 

 

 

 

 

RANKING

4/7

1e

Lies Hens

4/13

2e

Koen Eylenbosch

4/13

3e

Roel Kint

4/13

4e

Jeffrey Vereecke

4/10

5e

Matthias Alderweireldt

4/10

6e

Chris van Rosmalen

3/9

7e

Jan Hollemaert

3/9

8e

Jonas Vercruyssen

3/9

9e

Tom Van Beneden

2/8

10e

Yves Van De Veire

4/7

11e

Stef Dauwe

3/6

12e

David Van Nevel

3/6

13e

Steffen Van Hoecke

3/6

14e

Alexander Vande Walle

2/5

15e

Freddy Van Kets

1/4

16e

Jelle De Schryver

1/4

17e

Nick De Lathauwer

3/3

18e

Kristof De Schryver

2/2

19e

Ward Torrekens

1/1