Clubkampioenschap

CLUBKAMPIOENSCHAPPEN

CLUBRESULTS

ACTUEEL


De Clubkampioenschappen worden per club gespeeld op individuele basis. Per seizoen wordt er een ranking bijgehouden en is er een kampioen.


De afgelopen seizoenen is de strijd om de titel in de club kampioenschappen altijd een  fanatieke onderlinge strijd  geweest om de eer.

Ook komend seizoen gaan de leden van de clubs onderling weer  spelen om de hoogste eer. Er wordt  meest in verschillende samenstellingen gespeeld en alle resultaten opgeteld tot een eindrangschikking.

PROGRAMMA

ZEMST

R1  23/09/19

R10  05/02/20

R2  09/10/19

R11  17/02/20

R3  21/10/19

R12  04/03/20

R4  06/11/19

R13  16/03/20

R5  18/11/19

R14  01/04/20

R6  04/12/19

R15  13/04/20

R7  16/12/19

R16  29/04/20

R8  08/01/20

R17  11/05/20


R9  20/01/20

R18  27/05/20


RANKING

4/18

1e

Dirk Heylen

69,5

2e

Danielle Berus

55,2

3e

Andres Frederix

51,8

4e

Brecht Bertels

49,8

5e

Wim Van Doninck

49,7

6e

Kris De Bondt

47,7

7e

Bram Van Looy

45,4

8e

Kris Truyens

45,0

9e

Tom Van Waterschoot

39,0

10e

Sebastiaan Dalle

38,3

11e

Daan Yskout

37,4

12e

Frank Goubert

34,9

13e

Jon Mc Lennan

33,5

14e

Thomas Bertels

33,5

15e

Thomas Janssens

33,2

16e

Walter Verbueken

31,8

17e

Stephane Vandermeeren

29,9

18e

Johanna Höss

29,3

19e

Gery Hermans

28,9

20e

Seppe Ramaekers

22,7

21e

Martijn Van De Walle

22,4

22e

Guy Bilsens

22,4

23e

Pieter Boonen

22,3

24e

Pieter Boonen

22,0

25e

Tuur Vermeiren

19,7

26e

Bram Dyzers

19,7

27e

Kenneth Smets

19,7

28e

Robert Mikulandric

19,1

29e

Gregory Janbroers

18,7

30e

Veerle Geerinckx

11,5

31e

Annemiek Huiskamp

11,5

32e

Nils Béosier

11,2

33e

Kevin Meuldermans

10,9

34e

Wayne Fitzpatrick

7,5

35e

Roland Dries

4,6

36e

Lars De Strooper

2,3

PROGRAMMA

TURNHOUT




Ronde 1

31 oktober

Ronde 2

12 november

Ronde 3

Ronde 4

Ronde 5

Ronde 6


Ronde 7





RANKING

1/7

1e

Stefan Van Dijck

1/2

2e

Stef Van Heddegem

1/2

3e

Jan De Swert

1/2

4e

Wayne Fitzpatrick

1/0

5e

Jan Michiels

1/0

6e

7e

8e

9e

10e

11e

12e

13e

14e

PROGRAMMA

GENT




Ronde 1

8 oktober

Ronde 2

22 oktober

Ronde 3

19 november

Ronde 4

10 december

Ronde 5

14 januari

Ronde 6

11 februari

Ronde 7

10 maart


Ronde 8

31 maart


RANKING

2/8

1e

Yves Van De Veire

2/8

2e

Chris van Rosmalen

2/8

3e

Stef Dauwe

2/8

4e

Matthias Alderweireldt

2/8

5e

Jeffrey Vereecke

2/6

6e

Steffen Van Hoecke

2/3

7e

Jonas Vercruyssen

1/2

8e

Nick De Lathauwer

1/2

9e

Kristof De Schryver

1/2

10e

David Van Nevel

1/2

11e

Jelle De Schryver

2/2

12e

Koen Eylenbosch

2/2

13e

Frederik Barbier

1/1

14e

Adelin Buysse

1/1

15e

Bart Heens

1/1

16e

Alexander Vande Walle

1/1