Clubkampioenschap

CLUBKAMPIOENSCHAPPEN

CLUBRESULTS

ACTUEEL


De Clubkampioenschappen worden per club gespeeld op individuele basis. Per seizoen wordt er een ranking bijgehouden en is er een kampioen.


De afgelopen seizoenen is de strijd om de titel in de club kampioenschappen altijd een  fanatieke onderlinge strijd  geweest om de eer.

Ook komend seizoen gaan de leden van de clubs onderling weer  spelen om de hoogste eer. Er wordt  meest in verschillende samenstellingen gespeeld en alle resultaten opgeteld tot een eindrangschikking.

PROGRAMMA

ZEMST

R1  23/09/19

R10  05/02/20

R2  09/10/19

R11  17/02/20

R3  21/10/19

R12  04/03/20

R4  06/11/19

R13  16/03/20

R5  18/11/19

R14  01/04/20

R6  04/12/19

R15  13/04/20

R7  16/12/19

R16  29/04/20

R8  08/01/20

R17  11/05/20


R9  20/01/20

R18  27/05/20


RANKING

11/18

1e

Wim Van Doninck

161,6

2e

Dirk Heylen

155,1

3e

Frank Goubert

139,0

4e

Andres Frederix

137,9

5e

Bram Van Looy

130,7

6e

Jon McLennan

126,0

7e

Danielle Berus

123,1

8e

Kris Truyens

122,9

9e

Brecht Bertels

117,5

10e

Gregory Janbroers

114,4

11e

Daan Yskout

108,6

12e

Seppe Ramaekers

95,4

13e

Walter Verbueken

89,7

14e

Sebastiaan Dalle

88,7

15e

Stephane Vandermeeren

84,1

16e

Kris De Bondt

79,7

17e

Martijn Van De Walle

75,8

18e

Tom Van Waterschoot

75,4

19e

Johanna Höss

71,6

20e

Pieter Meijlaers

67,8

21e

Thomas Bertels

63,0

22e

Pieter Boonen

61,8

23e

Gery Hermans

61,1

24e

Guy Bilsen

52,4

25e

Thomas Janssens

50,0

26e

Tuur Vermeiren

49,3

27e

Jeroen Spruyt

46,1

28e

Nils Béosier

46,1

29e

Kevin Meuldermans

43,9

30e

Lars De Strooper

39,5

31e

Veerle Geerinckx

38,5

32e

Annemiek Huiskamp

35,6

33e

Caro Van Oosterwyck

33,3

34e

Robert Mikulandric

28,3

35e

Roland Dries

22,7

36e

Bram Dyzers

19,7

37e

Kenneth Smets

19,7

38e

Pim Van Vlaenderen

16,1

39e

Valentina Buitia

15,1

40e

Adriaan Dries

4,6

PROGRAMMA

TURNHOUT




Ronde 1

31 oktober

Ronde 2

12 november

Ronde 3

3 december

Ronde 4

14 januari

Ronde 5

11 februari

Ronde 6

3 maart


Ronde 7

12 mei





RANKING

6/7

1e

Stefan Van Dijck

18

2e

Jan De Swert

16

3e

Wayne Fitzpatrick

12

4e

Christophe Stessens

10

5e

Bart Palmans

8

6e

Stef Van Heddegem

8

7e

Kevin Cox

5

8e

Jan Hermans

2

9e

Jan Michiels

1

PROGRAMMA

GENT




Ronde 1

8 oktober

Ronde 2

22 oktober

Ronde 3

3 december

Ronde 4

10 december

Ronde 5

14 januari

Ronde 6

11 februari

Ronde 7

17 maart


Ronde 8

31 maart


RANKING

6/8

1e

Yves Van De Veire

19

2e

Stef Dauwe

19

3e

Jeffrey Vereecke

16

4e

Jonas Vercruyssen

15

5e

Chris van Rosmalen

15

6e

Adelin Buysse

13

7e

Steffen Van Hoecke

10

8e

Jelle De Schryver

9

9e

Matthias Alderweireldt

9

10e

Koen Eylenbosch

9

11e

Kristof De Schryver

8

12e

Frederik Barbier

5

13e

John Cabuena

4

14e

Kenny De Pauw

4

15e

Jean-Marie Van Lancker

4

16e

Bart Heene

4

17e

David Van Nevel

2

18e

Nick De Lathauwer

2

19e

Alexander Vande Walle

1

20e

Joanna Kochel

1

21e

Lise Kerckhove

1

22e

Mathieu Hinderyckx

1