Clubkampioenschap

CLUBKAMPIOENSCHAPPEN

ACTUEEL


De Clubkampioenschappen worden per club gespeeld op individuele basis. Per seizoen wordt er een ranking bijgehouden en is er een kampioen.


De afgelopen seizoenen is de strijd om de titel in de club kampioenschappen altijd een  fanatieke onderlinge strijd  geweest om de eer.

Ook komend seizoen gaan de leden van de clubs onderling weer  spelen om de hoogste eer. Er wordt  meest in verschillende samenstellingen gespeeld en alle resultaten opgeteld tot een eindrangschikking.

PROGRAMMA

ZEMST

R1  29 september

R9  14 maart

R2  18 oktober

R10  4 april

R3  8 november

R11  25 april

R4  29 november

R12  16 mei

R5  20 december

R13  19 mei

R6  10 januari

R7  31 januari


R8  21 februari


RANKING

13/13

1e

Jeroen Spruyt

189,7

2e

Pieter Meijlaers

167,5

3e

Frank Goubert

165,5

4e

Andres Frederix

152,6

5e

Dirk Heylen

151,9

6e

Wim Van Doninck

151,0

7e

Jon McLennan

149,4

8e

Stephane Vandermeeren

148,8

9e

Martijn Van De Walle

146,8

10e

Danielle Berus

139,4

11e

Gery Hermans

138,5

12e

Caro Van Oosterwyck

134,9

13e

Pim Van Vlaenderen

123,9

14e

Bram Van Looy

120,4

15e

Kim Catteceur

118,2

16e

Tom Van Waterschoot

108,9

17e

Daan Yskout

97,6

18e

Mats Schelkens

91,5

19e

Xavier Besnard

90,7

20e

Christophe Devis

90,5

21e

Pieter Van Campen

89,3

22e

Bert Boven

84,4

23e

Johanna Höss

79,7

24e

Pol Dries

74,2

25e

Pieter Vandessel

73,4

26e

Kris Truyens

72,6

27e

Sebastiaan Dalle

69,0

28e

Mona Goubert

66,0

29e

Tom Goethals

48,6

30e

Annemiek Huiskamp

45,7

31e

Mirte Michiels

43,6

32e

Tuur Vermeiren

43,1

33e

Timothy Verreycken

37,4

34e

Kevin Meuldermans

33,7

35e

Veerle Geerinckx

33,0

36e

Florian Van Bael

32,9

37e

Adriaan Dries

32,1

38e

Thomas Bertels

31,8

39e

Dries Happaerts

30,7

40e

Kris De Bont

21,1

41e

Lars De Strooper

18,4

42e

Brecht Bertels

16,8

43e

Roland Dries

13,5

44e

Guy Bilsen

9,5

45e

Thomas Janssens

8,6

46e

Hannah Goubert

6,6

47e

Seppe Ramaekers

5,2

PROGRAMMA

TURNHOUT




R1  29 september

R2  13 oktober

R3  30 november

R4  16 december

R5  22 februari

R6  15 maart


R7   3 mei


R8   31 mei



RANKING

8/8

1e

Stefan Van Dijck

29

2e

Walter Verbueken

22

3e

Jan De Swert

19

4e

Bart Palmans

17

5e

Wayne Fitzpatrick

16

6e

Tom Van Loock

13

7e

Jan Michiels

12

8e

Dirk Stabel

11

9e

Stef Van Heddegem

5

10e

Christophe Stessens

1

PROGRAMMA

GENT




Ronde 1

5 oktober

Ronde 2

9 november

Ronde 3

16 november

Ronde 4

14 december

Ronde 5

18 januari

Ronde 6

8 februari

Ronde 7

22 maart


Ronde 8

29 maart


FINAL RANKING

8/8

1e

Yves Van De Veire

24

2e

Steffen Van Hoecke

23

3e

Jeffrey Vereecke

23

4e

Kristof De Schryver

19

5e

Simon Van De Keer

17

6e

John Cabuena

14

7e

Chris van Rosmalen

13

8e

Jonas Vercruyssen

13

9e

Stef Dauwe

11

10e

Adelin Buysse

11

11e

Jelle De Schryver

10

12e

Pieter Van Ingelgem

9

13e

Kenny De Pauw

7

14e

Nick De Lathauwer

4

15e

Timo Lejeune

4

16e

Michel De Dobbeleer

2

17e

Nikias De Feyter

2

18e

Mathieu Hinderyckx

1

19e

Marck Flerick

1